Jestem psychologiem, psychoterapeutą i wykładowcą akademickim. Specjalizuję się w psychoterapii psychodynamicznej i terapii ISTDP, psychologii klinicznej i leczeniu uzależnień. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy klinicznej: w poradniach zdrowia psychicznego, oddziale psychiatrycznym szpitala wielospecjalistycznego, kierowałam oddziałem dziennym leczenia uzależnień. Prowadziłam gabinet prywatny oraz pracowałam sektorze biznesowym projektując, organizując i prowadząc liczne szkolenia dla kadry zarządzającej, liderów i pracowników każdego szczebla. Zdobyłam również doświadczenie w diagnozowaniu całych organizacji.


Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową pacjentów uzależnionych od substancji psychoaktywnych lub/i czynności, pacjentów z przewlekłymi zaburzeniami i chorobami psychicznymi (psychozy, zaburzenia nastroju, lękowe, stresowe pourazowe), z zaburzeniami osobowości i syndromem DDA. Pomagam klientom zmagającym się z lękiem, w kryzysie i po doświadczeniach traumatycznych.


Udzielam pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej osobom doświadczającym przeciążenia emocjonalnego, pracoholizmu, wypalenia zawodowego, przewlekłego stresu. Oferuję intensywną psychoterapię krótkoterminową, długoterminową i terapię ISTDP.


Ważnym obszarem mojej pracy są małżeństwa i pary, którym oferuję psychoterapię par, pomoc w rozwiązywaniu kryzysów w związku oraz program umożliwiający na etapie poznawania się głębsze i bardziej świadome rozumienie siebie nawzajem, wypracowanie skutecznej komunikacji, rozpoznawanie zasobów oraz budowanie wspólnej perspektywy życiowej.


Pracuję terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą pomagając im w radzeniu sobie z kryzysami rozwojowymi, rodzinnymi, relacyjnymi, trudnościami szkolnymi, stresem przedegzaminacyjnym. Wspieram i edukuję rodziców w obszarze wychowywania i edukacji dzieci. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla rodziców, wychowawców i nauczycieli.


Jestem mężatką od 21 lat i mamą czwórki dzieci. Kocham zwierzęta, dobre książki i muzykę. Lubię spędzać czas na powietrzu, słońcu i wietrze. Cenię sobie długoletnie przyjaźnie, pracowitość, uczciwość i szacunek. Buduję z klientami relacje profesjonalne, nastawione na osiągnięcie poprawy zdrowia i komfortu życia. Pracujemy w atmosferze nadziei, pogody ducha i życzliwości.