Do Przegadania

Pracownia Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

To miejsce dla osób chcących skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej w celu leczenia lub rozwiązania problemów życiowych lub chcących pogłębić rozumienie siebie.

Specjalizujemy się w psychoterapii, rozwoju osobistym, interwencji kryzysowej, poradnictwie psychologicznym oraz klinicznej diagnostyce psychologicznej.

Pracujemy w atmosferze szacunku i zaufania. Proponujemy skuteczną pomoc, skupioną na rozwiązaniu, a jednocześnie szanującą możliwości i tempo pracy naszego klienta. Dbamy zarówno o profesjonalizm naszych usług, jak również pełen życzliwości i troski kontakt z klientem.

Pracujemy z osobami, które chcą rozwiązać życiowy problem, poradzić sobie z aktualnymi trudnościami, zrozumieć siebie w kontekście własnej historii życia, potrzebują zdobyć narzędzia pomocne w radzeniu sobie z wyzwaniami codzienności (stres, relacje z innymi ludźmi), zarówno w obszarze osobistym, jak i zawodowym, są w kryzysie i pragną odzyskać równowagę psychiczną. Zachęcamy do pracy nad aktualnymi potrzebami i tematami w aktywny sposób tak, aby znaleźć rozwiązanie i wprowadzić czym prędzej w życie satysfakcjonujące zmiany.

Pomagamy pacjentom z przewlekłymi trudnościami psychicznymi, cierpiącym z powodu bólu psychicznego, zaburzeń i chorób psychicznych oraz przewlekłych chorób somatycznych, zmagającymi się z chorobą swoich bliskich lub będącymi w żałobie.